Prestatievoetbal op zaterdag

V.V. de Wâlden, vanaf volgend seizoen prestatieteam op de zaterdag !!

Na de stemming in januari is er gelijk een werkgroep gestart om e.e.a. voor elkaar te krijgen zodat er volgend seizoen een A selectie op de zaterdag staat. Inmiddels loopt de vacature van de trainer en kunnen we volgende week starten met de gesprekken.

Voor de selectie zijn we nog op zoek naar spelers die ons team willen komen versterken zodat er voor de zaterdag een brede selectie ten tonele kan verschijnen. Zoals jullie weten is V.V. de Wâlden een echte volksclub en dat gevoel willen we ook graag zo houden, een eerste selectie is net zo belangrijk als alle andere teams. Plezier en prestatie kunnen samengaan.

Dus heb jij zin in een uitdaging om samen met iedereen die V.V. de Walden een warm hart toedraagt
de start op de zaterdag tot een succes te maken, meld je dan HIER aan.

Vergelijkbare berichten